Loading

Czym jest cellulit?

 

Wiele gabinetów kosmetycznych ma w swojej ofercie usuwanie cellulitu. Kraków to miasto, które warto wziąć pod uwagę, zastanawiając się nad poddaniem zabiegom medycyny estetycznej. Klinika drpabianczyk.pl/zabiegi/liposukcja , mimo dość krótkiej obecności na rynku, oferuje już wiele zabiegów poprawiających urodę.

 

 

 

 

 

 

Jak i gdzie najczęściej powstaje cellulit?
Usuwanie cellulitu najczęściej dotyczy brzucha, piersi i ud. W miejscach, w których występuje, struktura skóry jest grudkowa, pomarszczona i włóknista, dlatego też nazywany jest „pomarańczową skórką”. Jego rozmiar oraz wygląd zależą od stopnia zaawansowania. Jak twierdzą specjaliści z Krakowa im wyższy jest stopień cellulitu, tym gorzej dla jego posiadaczki, ponieważ trudniej z nim walczyć w zaawansowanym stadium. Usuwanie cellulitu jest wówczas konieczne dla zdrowia osoby nim dotkniętej. Jest tak, ponieważ cellulit jest bezpośrednio powiązany z tłuszczem, a objawy rosną wraz z jego ilością w organizmie.

 

1115723456(4)

 

Tworzy się u większości kobiet, z przewagą u pań otyłych lub takich, u których tkanka tłuszczowa gromadzi się w dolnych partiach ciała. Ratunek mogą przynieść specjaliści z Krakowa.

 

admin